Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

Produkty kredytowe

Błyskawiczna decyzja kredytowa, fachowa obsługa, minimum formalności to cechy charakterystyczne wszystkich kredytów i pożyczek dostępnych w Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej. Remont? Zakup domu czy mieszkania? Nowy samochód? Wycieczka? Nieplanowane wydatki? Potrzebujesz gotówki? Przyjdź do nas i wybierz rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

W ofercie posiadamy:

Formy wsparcia dla kredytobiorców:

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek kredytem lub pożyczką, zapraszamy do dowolnej placówki naszego Banku z dowodem osobistym. Tam złożysz wniosek o kredyt lub pożyczkę wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi przez Bank, a nasz doradca poinstruuje Cię, jaka oferta będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy!

 

Z dniem 01 stycznia 2023 r. Bank wprowadził do oferty Klienta detalicznego kredyty i pożyczki zabezpieczone hipotecznie z okresowo-stałą stopą procentową.

Obok oferty kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie ze zmienną stopą procentową Bank od 01.01.2023r. udostępnia również ofertę z okresowo-stałą stopą procentową przyjmując 5-letni okres, dla którego stopa procentowa będzie stała. Więcej szczegółów.

Bank umożliwia Klientowi, który posiada już w Banku kredyt lub pożyczkę hipoteczną,  zmianę formuły oprocentowania ze zmiennego na oprocentowanie okresowo-stałe przyjmując 5-letni okres, dla którego stopa procentowa będzie stała. Więcej szczegółów.

 

W celu zapoznania się z bieżącą ofertą kredytu lub pożyczki hipotecznej oraz oprocentowaniem okresowo-stałym, zapraszamy do naszych placówek. Warunki cenowe zawiera „Tabela oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej".