Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

Produkty rozliczeniowe

Chcesz, żeby Twoje oszczędności były bezpieczne? Jednocześnie chcesz mieć wygodny, szybki i łatwy dostęp do swoich pieniędzy? Przyjdź do nas i załóż rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy (ROR). Dla korzystających z Internetu oferujemy konto z dostępem do bankowości elektronicznej (System eBankNet). Natomiast, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dostęp do Twoich pieniędzy zgromadzonych na rachunku ROR, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kart debetowych. Aby mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami, możesz uaktywnić System SMS BankJeśli posiadasz środki pieniężne, które mogą dla Ciebie zarabiać? Załóż lokatę lub Konto z Plusem I pamiętaj: wszystkie depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej chronione są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.


Zapraszamy do dowolnej placówki naszego Banku, gdzie pracownik udzieli Ci szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas produktów.

 

Twoje prawa przy dokonywaniu płatności w Europie

W związku z Art. 20d ustawy o usługach płatniczych udostępniamy broszurę informacyjną Komisji Europejskiej dotyczącą praw konsumentów przy dokonywaniu płatności w państwach członkowskich, opracowaną na podstawie art.106 ust.1 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego.

 

Dzięki unijnym przepisom dokonywane przez Ciebie płatności elektroniczne stają się tańsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze. Oto przykłady:

  • ƒMożesz dokonywać płatności w niemal całej Europie (tj. w UE, Islandii, Norwegii i Liechtensteinie) równie łatwo i bezpiecznie jak w Twoim rodzinnym kraju.ƒ
  • Handlowcy nie mogą Cię już obciążać dodatkowymi kosztami w przypadku zapłaty kartą wydaną w UE.ƒ
  • Nowe przepisy dotyczą wszelkich rodzajów płatności elektronicznych (np. polecenia przelewu, polecenia zapłaty, płatności kartą itd.).ƒ
  • Każda osoba mieszkająca legalnie w Unii ma prawo do rachunku bankowego umożliwiającego dokonywanie płatności elektronicznych („rachunek płatniczy”).

 

Dokumenty do pobrania:

Broszura informacyjna Komisji Europejskiej dotycząca praw konsumentów przy dokonywaniu płatności w państwach członkowskich.