ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Oferta pracy

ebank efirma

Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej

poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik informatyk / informatyk

Miejsce pracy: Centrala BS Mszana Dolna

Osobom zainteresowanym współpracą oferujemy:

  • ciekawą pracę w tworzeniu i rozwoju najnowszych rozwiązań technologicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i zdobywanie wiedzy
  • pracę w rozwijającym się zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i silnej motywacji do działania
  • gotowości do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i podejmowania wyzwań
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu
  • zdolności do analitycznego myślenia

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości działania operacyjnego Banku
  • zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio
  • diagnozę oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników
  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy w Centrali oraz na potrzeby uruchamiania oddziałów Banku
  • zarządzanie systemem ewidencji sprzętu komputerowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia w formie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy prosimy przesyłać na adres e-mail sekretariat@bsmszana.pl

lub dostarczyć do siedziby Banku:

ul. M.M. Kolbego 13, 34-730 Mszana Dolna

Do pobrania:

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy