Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności.

Już jest! Nowa strona www naszego Banku! Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem internetowym!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana szaty graficznej naszej strony internetowej – www.bsmszana.pl.

Od 03 lipca 2023r. prezentujemy Państwu nową, przejrzystą odsłonę naszej witryny oraz ulepszone możliwości serwisu. Nowa strona internetowa zawiera elementy zmiany wizerunku naszej marki, nad czym pracujemy w ostatnich miesiącach. Zmiana identyfikacji wizualnej obejmuje zarówno rebranding logo jak również nowe otoczenie wizualne. Zmieniony został layout oraz szata graficzna, co czyni stronę atrakcyjniejszą i dużo bardziej nowoczesną od poprzedniej. Nowe logo, jako element szaty graficznej opracowane zostało na bazie dotychczasowego znaku, nadając mu odświeżoną formę. Czytelny układ umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji i sprawny kontakt z Bankiem poprzez zastosowanie formularza kontaktowego. 

Nowa strona wykonana jest w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że jest w pełni responsywna.  Takie rozwiązanie powoduje, że strona dopasuje się automatycznie do wielkości ekranu zachowując jednocześnie wysoką jakość i łatwość nawigacji, dzięki czemu można korzystać z niej na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie czy tablecie.

Bezpieczeństwo serwisu zapewnia użycie certyfikatu bezpieczeństwa SSL. To dzięki niemu, wszystkie dane przekazywane pomiędzy przeglądarką internetową, a serwerem WWW są szyfrowane oraz pozostają prywatne i zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem cyberprzestępców.

Sposób logowania do systemów bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej pozostaje bez zmian.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem internetowym!