ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Zmiana Taryfy opłat i prowizji oraz Tabeli oprocentowania

ebank efirma

Zmiana Taryfy opłat i prowizji oraz Tabeli oprocentowania

03.12.2018 07:30

Szanowi Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 03 grudnia 2018r. wprowadza się zmiany w "Taryfie opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych" oraz w "Tabeli oprocentowania depozytów i kredytów w Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej".

 

Wprowadzane modyfikacje wynikają ze zmian zastosowanych w zakresie oferty kredytowej skierowanej do osób fizycznych dotyczącej kredytów i pożyczek hipotecznych oraz kredytów gotówkowych. Ponadto wraz z dniem 30.11.2018r. Bank zaprzestaje świadczenia usług polegających na realizacji czeków w obrocie dewizowym oraz zaprzestaje świadczenia usług wykonywanych w ramach Porozumienia Zrzeszeniowego z 2008r. w sprawie zastępczej obsługi w zakresie książeczek oszczędnościowych, co uwzględniono głównie w Taryfie opłat i prowizji bankowych dla klientów indywidualnych. 

 

Dokonano również zmian o charakterze porządkowym, które nie mają charakteru merytorycznego, a mają na celu poprawę przejrzystości Taryfy oraz ujednolicenie i doprecyzowanie zapisów.

 

Pełna treść Taryfy opłat i prowizji oraz Tabeli oprocentowania w wersji obowiązującej od 03.12.2018 r. dostępna poniżej:

TARYFA OPŁAT I PROWIZJI DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH (.PDF)

TABELA OPROCENTOWANIA KREDYTÓW I DEPOZYTÓW W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W MSZANIE DOLNEJ (.PDF)