ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Nowa centrala Banku

ebank efirma

Nowy rozdział w historii Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej

W sobotę 8 czerwca 2019r. dokonano uroczystego otwarcia nowej centrali Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, która została przeniesiona z budynku przy ul. Rynek 1, gdzie do dyspozycji klientów wciąż pozostaje Punkt Kasowy. Nowa siedziba Zarządu Banku mieści się przy ul. M.M. Kolbego 13 w Mszanie Dolnej. 

 

Uroczystość otwarcia placówki zgromadziła zarówno jego władze, prezesów i delegatów okolicznych Banków Spółdzielczych, pracowników, jak i przedstawicieli wielu firm i instytucji, będących jednocześnie klientami banku. Wszystkich zgromadzonych gości przywitał prezes Jerzy Wójciak, który podziękował za przybycie, a także za obecność, na tak ważnej dla mszańskiej placówki banku – uroczystości.

 

Na znak otwarcia nowej centrali nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali: Piotr Huzior - przewodniczący Rady Nadzorczej, Jerzy Wójciak - prezes Zarządu Banku Spółdzielczego, a także Anna Pękała, burmistrz Mszany Dolnej. Następnie cały obiekt został poświęcony przez proboszczów dwóch mszańskich parafii: pw. św. Michała Archanioła – ks. Jerzego Raźnego oraz p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej – ks. Tadeusza Mrowca.

 

Prezes Jerzy Wójciak w słowie skierowanym do uczestników wydarzenia, przedstawił rys historyczny miejsca, na którym powstał budynek, a także scharakteryzował krótko przebieg prac związanych z wybudowaniem nowej centrali, dziękując przy tym wszystkim osobom i firmom, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem w realizacji przedsięwzięcia. 

 

W swoim wystąpieniu wspomniał również zmarłą śp. Marię Antos, która przez 43 lata była wzorowym przedstawicielem oraz członkiem Zarządu Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej, która w swojej pracy zawsze kierowała się sumiennością i pracowitością, zarówno na rzecz banku, jak i dobra wszystkich jego klientów.

 

W dalszej części uroczystości głos zabierali przybyli goście: były życzenia i gratulacje, kwiaty oraz prezenty, a także symboliczny toast, po którym uczestnicy mieli okazję zwiedzić nowy budynek banku i skorzystać z poczęstunku. Wydarzenie zakończył obiad dla zaproszonych gości w restauracji Perła. 

 

Symbolem otwarcia nowego rozdziału w historii Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej jest pamiątkowa księga, w której każdy mógł zamieścić swój wpis. Wpisy zostaną uzupełnione zdjęciami z uroczystego dnia otwarcia nowej centrali banku. 

Nowoczesna centrala z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi

 

Nowa siedziba Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej to nowo wybudowany dwupiętrowy obiekt budowlany o wysokim standardzie, na parterze którego mieści się przestronna sala obsługi klienta indywidualnego oraz wyodrębnione pomieszczenie do indywidualnej obsługi zapewniające komfort oraz umożliwiające realizację indywidualnych oczekiwań Klientów. Dział obsługi Klienta instytucjonalnego oraz dział obsługi kredytowej znajduje się na pierwszym piętrze budynku tuż obok biur Zarządu Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej oraz sekretariatu. Piętro drugie to obszar back office, na którym działa zaplecze administracyjno-księgowe odpowiedzialne za obsługę operacyjno-księgową.

 

Cały budynek centrali wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, którym od samego początku towarzyszyła idea zastosowania ekologicznych i ergonomicznych projektów. 

 

Wdrożone zostały unikalne technologie w zakresie bezpieczeństwa klientów, pracowników, a także przetwarzanych danych osobowych. Budynek wyposażony jest m. in. w instalację elektryczną z autonomicznym układem zasilania. Jako jedyny w powiecie limanowskim, nowy gmach Banku Spółdzielczego w Mszanie Dolnej wyposażony jest w system gaszenia gazowego urządzeń serwerowych. 

 

Nowoczesna aranżacja oraz otwarta przestrzeń wraz z elementami dekoracyjnymi tworzy eleganckie i estetyczne wnętrze, przyjazne zarówno dla klientów, jak i pracowników. W trosce o najwyższy komfort obsługi, w całym budynku zastosowana została wielostrefowa klimatyzacja, a także  wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, w tym m. in. winda oraz parking.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego otwarcia nowej centrali