ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Karty płatnicze firmy

ebank efirma

Karta płatnicza Visa Business Debetowa z mikroprocesorem

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, posiadasz rachunek bieżący i cenisz szybkość i dostępność do swoich pieniędzy karta Visa Business Debetowa z mikroprocesorem (chipem) jest produktem właśnie dla Ciebie. Obecność mikroprocesora powoduje, że w porównaniu z dotychczas wydawaną kartą magnetyczną operacje przy użyciu karty z mikroprocesorem gwarantują zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa podczas dokonywania transakcji. Karta Visa Business Debetowa z chipem to międzynarodowa karta płatnicza, którą można się posługiwać w Polsce i za granicą. Karta działa on-line, co oznacza, że bezpośrednio po dokonaniu transakcji mamy dostęp do aktualnego salda na rachunku.

 

Dlaczego warto mieć kartę Visa Business Debetową z mikroprocesorem?

Dzięki niej możesz:

  • bez prowizji płacić za usługi i towary w placówkach usługowo – handlowych oznaczonych logiem VISA,
  • robić zakupy przez Internet,
  • wypłacać pieniądze bez prowizji z ponad 4700 bankomatów. Do sieci bezprowizyjnych bankomatów w Grupie BPS należą bankomaty Zrzeszenia Banku BPS S.A., SGB-Banku S.A., Banku BGŻ oraz Planet cash4you. Aktualną listę bankomatów znajdziesz na stronie tutaj.

 

Karta wydawana jest na 3 lata.

 

Aby stać się posiadaczem karty Visa Business Debetowej z chipem wystarczy złożyć wniosek o kartę w dowolnym oddziale naszego Banku.

Opłaty za posiadanie karty pobierane są zgodnie z obowiązującą w Banku „Taryfą opłat i prowizji dla klientów instytucjonalnych”.

 

Kartą można wykonywać transakcje gotówkowe i bezgotówkowe do wysokości środków zgromadzonych na rachunku Klienta, z zastrzeżeniem maksymalnych dziennych limitów:

  • limit dla transakcji gotówkowych - dla wypłat w bankomatach - 15 000 zł dziennie,
  • limit dla transakcji bezgotówkowych - dla płatności bezgotówkowych - 15 000 zł dziennie,

 

W razie kradzieży bądź utraty karty możesz zgłosić ten fakt pod numerem telefonu:

+48 828 828 828   lub  +48 86 215 50 50

 

Możesz również zastrzec kartę:

  • osobiście lub telefonicznie w jednostce banku, która wydała kartę (telefoniczne zastrzeżenie karty należy w ciągu 7 dni potwierdzić pisemnie w placówce Banku, która wydała kartę)
  • osobiście w innym banku uczestniczącym w systemie VISA.

 

W ofercie Banku dostępna jest również Karta zbliżeniowa MasterCard Business Debetowa.

Karta wydawana jest na takich samych warunkach jak karta Visa Business Debetowa, posiada ona dodatkowo funkcję płatności zbliżeniowych.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do dowolnej placówki naszego Banku.