ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Kredyty

ebank efirma

 

LOTERIA PROMOCYJNA
„Logiczne, że się opłaca”  

Loterią objęte są wszystkie kredyty, dostępne w ofercie dla klienta indywidualnego tj.
Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.
Klienci, którzy podpisują umowę kredytową między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.
Każdy Klient ma szansę wygrać 5 000 zł ekstra dofinansowanie do swojego kredytu. Wystarczy, że zakręci internetowym kołem fortuny. Informację o wygranej lub zachętę do dalszego próbowania szczęścia, Klient otrzymuje natychmiast, jak na loterię przystało.

Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.
Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Produkty kredytowe

Błyskawiczna decyzja kredytowa, fachowa obsługa, minimum formalności to cechy charakterystyczne wszystkich kredytów i pożyczek dostępnych w Banku Spółdzielczym w Mszanie Dolnej. Remont? Zakup domu czy mieszkania? Nowy samochód? Wycieczka? Nieplanowane wydatki? Potrzebujesz gotówki? Przyjdź do nas i wybierz rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

 

W ofercie posiadamy:

 

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek kredytem lub pożyczką, zapraszamy do dowolnej placówki naszego Banku z dowodem osobistym. Tam złożysz wniosek o kredyt lub pożyczkę wraz z pozostałymi dokumentami wymaganymi przez Bank, a nasz doradca poinstruuje Cię, jaka oferta będzie najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy!