ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info
ebank efirma

Natychmiastowe płatności internetowe

Kupujesz w Internecie?
Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar?

Jeśli zapłacisz za niego, korzystając z usługi szybkich płatności internetowych Paybynet, to możesz mieć pewność, że sprzedawca niezwłocznie rozpocznie realizację zamówienia. Z Paybynet możesz również regulować w Internecie opłaty administracyjne w e-urzędach. Paybynet to jedyny system płatności internetowych, w którym Twoje pieniądze nie trafiają na rachunek pośrednika.

Usługa płatności internetowych Paybynet przekazuje pieniądze z Twojego konta bezpośrednio na konto sklepu, bez zatrzymywania ich w firmie pośredniczącej. Ty widzisz, komu i za co przelewasz pieniądze, a sprzedawcy łatwiej jest zidentyfikować Twoje zamówienie. Wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności szybki przelew Paybynet, zalogować się do bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Dlaczego warto płacić z Paybynet:

  • bezpośredniość – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bądź urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej. Ty wiesz, komu przelewasz pieniądze, a sprzedawcy lub urzędowi jest łatwiej zidentyfikować Twoją płatność, 
  • szybkość – informacja o transakcji przekazywana jest natychmiast do sklepu w trybie online, co przyspiesza realizację zamówienia. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,
  • wygoda – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu,
  • bezpieczeństwo – informacje o transakcji przekazywane są w postaci zaszyfrowanej przy użyciu standardowych metod http, a wymiana danych odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL.

Natychmiastowe płatności podatkowe

e-Urząd Skarbowy umożliwia Ci załatwienie wielu spraw online – bez wychodzenia z domu, na dowolnym urządzeniu, 24/7.

Dzięki płatnościom podatkowym Paybynet w szybki i łatwy sposób zapłacisz PIT, CIT, VAT oraz podatek od czynności cywilno-prawnych czy spadków i darowizn, jak również opłacisz mandat.

Chcesz skorzystać z e-Urzędu Skarbowego? Zobacz, jakie to proste!

Usługa PayByNet dostępna dla użytkowników bankowości elektronicznej eBankNet.

 

PayByNet to wygodne rozwiązanie dla klientów sklepów internetowych: wybierając ten sposób płatności na stronie sklepu następuje automatyczne przekierowanie na stronę BS Mszana Dolna, gdzie po zalogowaniu do systemu eBankNet, będzie czekał wypełniony formularz przelewu. Rolą klienta pozostaje jedynie akceptacja transakcji.