ebank efirma ebank efirma kartosfera kartosfera info

Kredyt gotówkowy "Niższy rachunek"

ebank efirma

 

WEŹ UDZIAŁ W EKO FORTUNIE!!!

 

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która w dniach 01 października 2020r. do 31 grudnia 2020r. skorzysta z oferty Kredytu Gotówkowego Niższy Rachunek.


Jednak okres zgłoszeń w Konkursie rozpoczyna się od dnia    02 listopada 2020 roku i trwa do dnia 31 grudnia 2020r. 

 

Szansę na udziału w EKO fortunie mają więc wszyscy Klienci, którzy od dnia 01 października br. zawarli umowę kredytową "Niższy Rachunek" na kwotę min. 5.000,00zł.

 

Chęć udziału w akcji promocyjnej, premiowane jest przyznaniem kuponu, który otrzymasz w placówce, w której podpisałeś umowę kredytową. Kupon daje Ci możliwość uczestnictwa w konkursie oraz uprawnia do odbioru nagrody. 

DO WYGRANIA CODZIENNIE 5 000,00 PLN ORAZ NAGRODY GWARANTOWANE!

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie organizatora: www.ekofortuna.mojbank.pl

 

O szczegóły pytaj w swojej placówce.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kredyt gotówkowy "Niższy Rachunek"

Z kredytem gotówkowym "Niższy Rachunek" możesz sfinansować przedsięwzięcie termomodernizacyjne pozwalające na zmniejszenie zużycia energii w swoim domu a także wygrać 5 000,00 zł !

Kredyt gotówkowy "Niższy Rachunek" stanowi ofertę promocyjną. Czas obowiązywania promocji:  od 01.10.2020r. do 30.09.2021r.

Szczegóły promocji:

Rodzaj kredytu – gotówkowy dla klientów indywidualnych

Wysokość kredytu – od 3 000,00 zł do 50 000,00 zł

Okres kredytowania – od 1 do 60 miesięcy

Oprocentowanie - zmienne w wysokości 5,75% w stosunku rocznym

Prowizja - 2% od kwoty udzielonego kredytu

Opłata przygotowawcza za rozpatrzenie wniosku - BRAK

Warunki udzielenia kredytu:

 1. Wnioskodawca musi być właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego podlegającego remontowi;
 2. Wnioskodawca musi posiadać lub otworzyć rachunek płatniczy w Banku i utrzymać go w okresie kredytowania;
 3. Rozliczenie kredytu następuje poprzez udokumentowanie fakturami (rachunkami) 60% poniesionych kosztów na termomodernizację.

Środki z kredytu możesz przeznaczyć na termomodernizację budynku mieszkalnego a w szczególności na:

 • zakup i instalację kolektorów słonecznych wraz z osprzętem;
 • zakup i montaż pompy ciepła wraz z osprzętem;
 • montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z zakupem;
 • wymianę instalacji grzewczej;
 • izolację termiczną budynku;
 • wymianę okien;
 • zakup podgrzewacza gazowego;

 

To tylko część elementów, których wymiana pozwoli na obniżenie wysokich kosztów ogrzewania wynikających z nieefektywnego zużycia energii. Każde przedsięwzięcie remontowe prowadzące do zmniejszenia zużycia energii jest przesłanką do wnioskowania o kredyt. 

 

Szerszy zakres usług oraz wykaz rodzajów materiałów budowlanych i urządzeń związanych z realizacją przedsięwzięć termomodernizacyjnych, na które może zostać przeznaczony kredyt gotówkowy "Niższy Rachunek" możecie znaleźć w wykazie stanowiącym załącznik do rozporządzenia Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 21 grudnia 2018 r. (poz. 2489)

Warto wiedzieć:

 • Korzystając z kredytu gotówkowego "Niższy Rachunek" koniecznie zapoznaj się z artykułem na temat nowej ulgi podatkowej tzw. ulgi termomodernizacyjnej.

 

 • od 15.05.2020r. możesz skorzystać z nowych uproszczonych zasad przyznawania dotacji w ramach Programu "Czyste Powietrze" Istnieje możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych (a nawet już zakończonych) z zastrzeżeniem, iż realizację inwestycji można rozpocząć do 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku, ale nie wcześniej niż 15 maja 2020r.

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o kredyt gotówkowy "Niższy Rachunek"

Zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

Informacja o poręczycielach

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: (RRSO) dla kredytu gotówkowego w ofercie „Niższy rachunek” wynosi 7,33%, przy następujących założeniach: okres kredytowania 5 lat, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 29 430,51 zł, oprocentowanie zmienne 5,75%, całkowity koszt kredytu 4 430,51 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 500,00 zł, odsetki 3 630,51 zł, opłata za prowadzenie rachunku ROR 300,00 zł (tj. 5,00zł/m-c x 60 miesięcy)). Kalkulacja została dokonana na dzień 22 września 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
 
Przyznanie kredytu gotówkowego uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przeprowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od uzgodnionych zabezpieczeń spłaty kredytu, daty uruchomienia kredytu oraz daty płatności pierwszej raty.
 
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje związane z udzielaniem kredytu gotówkowego określa regulamin.